O nas

      Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem specjalizującą się w produkcji i realizacji saun ogrodowych, wanien z hydromasażem oraz innej architektury ogrodowej. Działamy od ponad dwudziestu lat. Zawsze zwracamy uwagę na wysoką jakość naszych produktów, co doceniają i doceniają nasi klienci. Robimy wszystko, aby z każdym rokiem grono naszych zadowolonych klientów wzrastało.

  • Wiemy, że mamy świetną pracę. Tworzymy nie tylko zwykłe produkty codziennego użytku. Tworzymy produkty, na które nasi klienci czekają z utęsknieniem i które sprawiają im radość. Uczucia, gdy nasz klient jest podekscytowany, nie da się zastąpić i dlatego kochamy naszą pracę.

  • Robimy wszystko, aby nasze produkty sprawiały naszym Klientom nie tylko chwilową radość, ale także trwałe zadowolenie. Dlatego stale udoskonalamy nasze produkty i uważnie monitorujemy jakość surowców i naszych produktów.

  • Nasza troska o nasze produkty nie kończy się z upływem okresu gwarancyjnego. Dlatego zapewniamy serwis pogwarancyjny i stawiamy na to, że wykonują go najlepsi technicy. Zawsze może być problem. Mróz może uszkodzić piec, wszystko może zostać uszkodzone przez wandala itp. itd. Byłoby smutno, gdyby przez to nasz produkt stał się bezużyteczny. Nie chcemy tego i nie możemy na to pozwolić.

O nás

O nás

   Dwa warsztaty produkcyjne. Jedna do produkcji gorących beczek, druga do produkcji saun i architektury ogrodowej. Od 2001 roku, w odpowiedzi na zwiększone zapotrzebowanie, wyspecjalizowaliśmy się w szczególności w produkcji saun zewnętrznych i gorących beczek. Doskonale wyszkoleni spawacze, monterzy i stolarze z doświadczeniem, stale unowocześniany park technologiczny oraz własny rozwój pozwalają nam stabilnie się rozwijać i wytwarzać produkty wysokiej jakości. Nasze sauny i wanny z hydromasażem zyskują uznanie miłośników zdrowego stylu życia, szczególnie w Europie Zachodniej i coraz częściej w Europie Środkowo-Wschodniej.